Ми відновлюємо роботу магазину, присимо віднестись з розумінням: відвантаження товарів лише після оплати.

Про компанію

Ми знаємо, як зробити ваше життя комфортнішим! Наш інтернет-магазин «VAVILEN» був створений з думкою про кожного клієнта, який вирішив змінити своє життя на краще! Наша команда гарантує найвищу якість пропонованої продукції, ексклюзивний дизайн і максимальну зручність експлуатації. Наші меблі для ванної - це абсолютно новий погляд на ванну кімнату і всі її складові!

Кілька слів про компанію «Vavilen»

Наша команда знає про меблів досить, щоб допомогти вам зробити максимально правильний вибір. Меблі для ванної кімнати є нашим профільним напрямком діяльності з 2010 року. З 2013 року ми почали активно розширюватися і створили наш інтернет-магазин, щоб ще більше покупців з різних міст України змогли ще комфортніше вибирати необхідні меблі, не прив'язуючись до певної території.

Уже в 2015 році ми значно розширили поточний асортимент виставкового залу. Як результат, всі бажаючі зможуть відвідати наш шоу-рум, в якому представлена ​​найкраща сучасні меблі для ванних кімнат. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і постійно розвиваємося, застосовуючи останні європейські тенденції.

На сьогоднішній день наш інтернет-магазин «www.vavilen.com.ua» спеціалізується не тільки на меблів для ванних кімнат, а й на ваннах, душових кабінах, унітазах, змішувачах, сифонах, різних аксесуарах для ванних кімнат, меблів для спалень і віталень . Також, в рамках нашої компанії виготовляється меблі на замовлення.

Чому саме ми?

Тільки у нас ви зможете купити меблі для ванної максимально швидко, просто і вигідно. Зробивши покупку меблів у нас хоча б один раз, ви неодмінно порадите нашу компанію своїм близьким! Адже «VAVILEN» - це надійно, якісно і ексклюзивно! Переконайтеся самі!

Послуги з СЕО просування та контекстної реклами в Google виконує GO Digital.