Ми відновлюємо роботу магазину, присимо віднестись з розумінням: відвантаження товарів лише після оплати.

Доставка і оплата

Доставка по м. Києву та Україні. Вартість доставки узгожуйте з менеджером.

По Києву доставка товарів здійснюється з 11:00 до 20:00 в робочі дні, та з 12:00 до 18:00 в суботу, неділя-вихідний.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення по вказаній Вами адресі в зручний для Вас час. І продемонструють цілісність та комплектність товару, а також оформлят всі необхідні документі купівлі/продажу.

Доставка здійснюється до підїзду.

Вартість доставки до дверей при наявності вантажного ліфту від 200 грн.(все залежить від габаритів товару, маси і складності), при відсутності ліфта, вартість підйому обговорюється на місті (мін. 50 грн/поверх).

Вартість доставки в приміську зону Києва уточняйте в менеджера.

Доставка в регіони України відбувається кур'єрською службоюи "Міст-Експрес" "Нова Пошта".

Вартість доставки розраховується індивідуально, для кожного замовлення в залежності від кількості товару, його обсягу, та віддаленості одержувача.

Способи оплати

Безготівковий розрахунок

Оплата по безготівковому розрахунку відбувається наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину VAVILEN.com.ua факсом чи електронною поштою вишле Вам Рахунок-фактуру, котру Ви можете оплатить в касі відділення любого банку, або з розрахункового рахунку Вашої компанії.

Готівковий

Оплата готівкою можлива в місті Київ, а також у відділеннях перевізників "Міст-Експрес" "Нова Пошта". Оплата відбувається виключно в національній валюті.

У підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівковий

Оплата за безготівковому розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою вишле Вам рахунок-фактуру, яку Ви можете оплатити в касі відділення любого банку, або з розрахункового рахунку Вашої компанії.

Оплата банківськими картами Visa, MasterCard та Приват24

Ми приймаємо оплату банківськими картами Visa, MasterCard і Приват24. Максимальна сума однієї покупки (транзакції) з карти - 145 тис. грн. Якщо хочете провести платіж на велику суму, уточніть ліміт по карті в своєму банку. У разі навіть незначного перевищення лімітованої суми оплати покупки, банк не пропустить транзакцію.

Якщо при оформленні замовлення ви вибрали спосіб оплати однієї з цих карт, то на Останньому кроці його оформлення ваш браузер автоматично переадресовується на сторінку системи безпечних платежів. Необхідно буде ввести дані вашої карти і підтвердити оплату через 3D-Secure, якщо дана опція включена для вашої карти.

Магазин не отримує інформацію про реквізити карти, оскільки ви вводите дані не на нашому Сайті, а на сервісі платіжної системи.

Що таке 3D-Secure?

3D-Secure - це додаткова перевірка безпеки онлайн-платежів, яка активується автоматично. Для списання суми з рахунку, слід ввести код, який надсилається в SMS за номером телефону, пов'язаного з картою.

Щоб попередити шахрайські операції, платіж може бути ненадовго затриманий. В цей час банківські службовці перевіряють, чи дійсно розраховується власник карти. Якщо платіж здійснено на суму до 25 тис. Гривень, система безпеки повідомить вас через кілька хвилин про зняття (не знятих) коштів з рахунку. Оплата сумою понад 25 тис. Гривень може перевірятися кілька годин. Після підтвердження проплати покупки, служба доставки магазину привезе товар в обумовлені терміни.

При підозрі на шахрайську операцію, магазин має право запросити у платника замовлення пред'явити Карту, з якої було сплачено замовлення або надіслати фото карти із затертими середніми цифрами. А також магазин має право вимагати документ, що засвідчує особу.

Зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки. При отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі документи, що засвідчують особу - паспорт або Водійські права.

Процедура повернення грошей при оплаті товару картою Visa, MasterCard і Приват24

Якщо товар отримали, але вирішили повернути, повернення грошей можливий тільки в тому випадку, якщо:

  • товар перевірили Співробітники відділу сервісу;
  • товар відповідає всім необхідним нормам для повернення.

Кошти повертаються протягом трьох банківських днів на ту ж карту, з якої було сплачено покупка.

Процедура повернення грошей при оплаті за безготівковим розрахунком

  1. Якщо товар ви оплатили, але не отримали (не було в наявності, відмова), то гроші вам повернемо протягом 1-го банківського дня, як тільки отримаємо лист із заявою на повернення грошей.
  2. Якщо відвантаження товару була, вам потрібно надати наступні документи:
  • Накладна,
  • Заява на повернення сплаченої суми.

Гроші повертаються в перебігу 1-го банківського дня за умови наявності вище перерахованих документів в нашій бухгалтерії.

Якщо у вас виникають проблеми або питання дзвоніть по телефону: (044) -337-10-77, (067) -384-62-95, (066) -920-01-92