Ми відновлюємо роботу магазину, присимо віднестись з розумінням: відвантаження товарів лише після оплати.

Виготовляємо на замовлення

Ви відчуваєте, що настав час змін? І почати варто безпосередньо з вашого житла!

Меблі на замовлення - це одне з найбільш вартих рішень в житті кожної людини. Завдяки правильно підібраному меблевому гарнітуру можна перетворити ванну кімнату, дитячу, спальню і кухню.

При цьому, ви зможете:

  • створити унікальний інтер'єр,
  • приховати будь-які недоліки приміщень або нестандартні розміри,
  • максимально структурувати простір житла.

Наші дизайнери допоможуть вам втілити найсміливіші і креативні ідеї, а також - прорахувати вартість їх реалізації.

Переваги замовлення меблів в VAVILEN

Ціни досить різноманітні. Вони залежать від багатьох чинників, таких як якість меблевої продукції, складності виготовлення меблів, довговічності виробів і їх дизайну. Ставши нашим клієнтом, ви відразу ж зможете оцінити всі переваги співпраці з нами. Головні з них:

  1. Всі меблі на замовлення повністю відповідає вашим побажанням щодо її функціоналу та наповнення.
  2. Надійність нашої продукції вже змогли оцінити багато постійних покупців.
  3. Всі меблеві гарнітури виготовляються за індивідуальними розмірами. Ви можете зняти їх самостійно або звернутися до наших співробітників, які допоможуть вам в цьому процесі.
  4. Фахівці VAVILEN допоможуть максимально вигідно приховати за допомогою наших виробів похибки ремонту або неестетичність комунікацій.
  5. Доставка меблів на замовлення по Україні здійснюється найзручнішим спосіб для замовника!

Нам подобається допомагати вам реалізовувати свої мрії! Найголовніша нагорода команди VAVILEN - отримувати захоплені відгуки покупців, які зробили своє життя комфортніше і красивіше завдяки нашій продукції!

Порядок замовлення меблів:

На нашому сайті, або за каталогами, які знаходяться в нашому офісі, Ви обираєте підходящий для Вас дизайн меблів, вказуєте необхідні розміри, комплектацію (дверцята, шухлядки, і т.п.).

Менеджер нашого магазину безкоштовно зробить - попередній прорахунок вартості і коли Вас все влаштує, ми укладаємо договір купівлі / продажу індивідуального замовлення.

Наші менеджери завжди готові професійно допомогти Вам зробити правильний вибір і дати свої рекомендації. При необхідності ми відправляємо фахівця на об'єкт для більш точних вимірів.

Після укладення договору, узгодження специфікації і внесення передоплати на виробництво меблів, замовлення розміщується на фабриці. Розмір передоплати варіюється від 70% до 100%. Залежно від складності, а також необхідних для виготовлення Вашого замовлення комплектуючих.

Як правило від розміщення замовлення до його виготовлення проходить від 12-ти до 45-ти робочих днів. Після виготовлення фабрикою Вашого замовлення, меблі доставляються за узгодженою в договорі адресою.

Оплата залишку грошових коштів згідно договору відбувається після доставки замовленої Вами продукції на узгоджений раніше адресу. Доставка товару в регіони України, здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта" або "Міст Експрес". Менеджер буде повідомляти Вам про стан замовлення і очікувані терміни доставки меблів.

Ми завжди намагаємося йти на зустріч своїм клієнтам і пропонуємо найбільш вигідні умови.

За більш детальною інформацією телефонуйте нам 044-337-10-77, 067-384-62-95, 066-920-01-92 або пишіть на e-mail: vavilen.ua@ukr.net.

Виїзд фахівця для вимірів на об'єкт - 400 грн. (Які входять у вартість замовлення).