Виготовляємо на замовлення меблі до ванної кімнати

Порядок замовлення меблів:

На нашому сайті, або за каталогами, які знаходяться в нашому офісі, Ви обираєте підходящий для Вас дизайн меблів, вказуєте необхідні розміри, комплектацію (дверцята, шухлядки, і т.п.).

Менеджер нашого магазину безкоштовно зробить - попередній прорахунок вартості і коли Вас все влаштує, ми укладаємо договір купівлі / продажу індивідуального замовлення.

Наші менеджери завжди готові професійно допомогти Вам зробити правильний вибір і дати свої рекомендації. При необхідності ми відправляємо фахівця на об'єкт для більш точних вимірів.

Після укладення договору, узгодження специфікації і внесення передоплати на виробництво меблів, замовлення розміщується на фабриці.
Розмір передоплати варіюється від 70% до 100%. Залежно від складності, а також необхідних для виготовлення Вашого замовлення комплектуючих.

Як правило від розміщення замовлення до його виготовлення проходить від 12-ти до 45-ти робочих днів.

Після виготовлення фабрикою Вашого замовлення, меблі доставляються за узгодженою в договорі адресою.
Оплата залишку грошових коштів згідно договору відбувається після доставки замовленої Вами продукції на узгоджений раніше адресу.
Доставка товару в регіони України, здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта" або "Міст Експрес".
Менеджер буде повідомляти Вам про стан замовлення і очікувані терміни доставки меблів.

Ми завжди намагаємося йти на зустріч своїм клієнтам і пропонуємо найбільш вигідні умови.

За більш детальною інформацією телефонуйте нам 044-337-10-77, 067-384-62-95, 066-920-01-92 або пишіть на e-mail: vavilen.ua@ukr.net

Виїзд фахівця для вимірів на об'єкт - 400 грн. (Які входять у вартість замовлення).