Змішувачі для ванної кімнати

Види, пристрій, ціни

У ванній кімнаті найчастіше встановлюють такі різновиди змішувачів

  • вентильні;
  • каскадні;
  • важільні;
  • безконтактні.

Вентильні

Змішувач першого типу обладнаний двома вентилями, які регулюють подачу холодної й гарячої води. Такий пристрій є класикою серед усіх відомих моделей і ціна на них від 150 грн.

Каскадні

Каскадні вироби дістали свою назву завдяки інтенсивності подачі водяного потоку. Він нагадує справжнісінький водоспад. Такі пристрої мають підвищену ергономіку й неординарний дизайн. Але їхня ціна досить суттєва і коливається від 3 000 до 25 000 грн.

Важільні

В основі важільного змішувача розташований кульовий механізм. Різна траєкторія руху його важеля забезпечує вимкнення та ввімкнення приладу, а також необхідний температурний режим подачі води.

Важільні змішувачі можна купити мінімум за 200 грн.

Безконтактні

В основі безконтактних змішувачів для ванної також лежать спеціальні датчики. Їхній принцип роботи ми вже описували тут. Електронний змішувач для раковини KLUDI BALANCE - ціна 17 419 грн.

Змішувачі з душем

Змішувачі для ванни з душем складаються зі шланга й утримувача. У таких пристроях потік води перемикається з виливу на шланг. Такий змішувач дуже зручний і функціональний. Його легко монтувати і зручно використовувати.

У нашому каталозі представлена продукція таких популярних брендів, як Bianchi, GROHE, HANSGROHE, IMPRESE, KLUDI, Kraus, ORAS, Potato, Q-Tap, Tres та інш. 

Доставлення замовлень здійснюється по Києву, в Одесу, Харків, Львів та інші міста України зручним для вас способом.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти вам! Команда ВАВИЛЕН.